• Telefon : 06 30 300 4522
  • Kuckó Óvoda

• Amit a gödi Kuckó óvodáról tudnod kell

1997 óta.

A gödi Kuckó Ovi 1997-ben kezdte meg működését, ezzel Göd legrégebben működő magánóvodája. Első ballagóink már a főiskolák, egyetemek padjait koptatják, mégis sokan közülük ma is szívesen ellátogatnak hozzánk.

Mi a sikerünk titka?

Elsősorban a családias jelleg. Óvodánkat egy hangulatos, kertes családi házban rendeztük be. Az épület elosztását, berendezését, a tárgyak elhelyezését mind-mind igyekeztünk úgy megoldani, hogy a gyermekek ne érezzenek túl nagy különbséget az otthoni közeghez képest.

Családi minta

Nevelési elveinkben is a nagycsaládi mintát vesszük alapul. A vegyes csoportban a nagyobb gyermekek megtanulnak a kisebbekről gondoskodni, az óvónők pedig kiscsoportos foglalkozásokkal biztosítják, hogy minden gyermek megkapja a neki kijáró figyelmet.

Stabilitás

Dolgozóink is szinte családtagok már. Büszkén elmondhatjuk azt is, hogy 15 éve változatlan személyzettel működünk, így az iskolából visszalátogató “volt Kuckósok” is ugyanazokkal az ismerős arcokkal, ugyanazzal a békés, nyugodt közeggel találkozhatnak, amit emlékeikben őriznek.

Választható foglalkozások

• Néptánc - népdalok, -játékok
    • Angol kicsiknek és nagyoknak
    • Jazz-balett játékosan
    • Úszásoktatás
    • Korcsolya órák
    óvodai hangulat

Kuckó Óvoda. Ovi ahol minden gyerek otthon érzi magát.