• Telefon : 06 30 300 4522

Nyári napközis zenetábor

A zenetáborról gyerekeknek
nyári napközis tábor

Zenélni nagyon egyszerű. Te is tudsz, csak még nem próbáltad! Gyere el a táborba, készíts hangszert, játssz zenés játékokat vagy muzsikálj velünk – itt mindenre lesz idő!

Amikor pedig a zene már a fülünkön jön ki, ahelyett, hogy befele menne, felkerekedünk, és nagyokat kirándulunk, labdázunk vagy fogózunk, ahogy éppen kedvünk tartja!

tartalmas nyári napközis tábor

Jelentkezz, és játssz velünk Te is zenélőst!

A zenetáborról felnőtteknek

Nem véletlenül mondjuk így: “hangszeren játszik”.

A zene tele van játékkal, izgalommal, így lehetőséget ad arra, hogy segítségével tartalmasan, szórakoztatóan töltsük el az időt.

Táborunkban az 5-10 éves gyermekek játékosan, mesékbe, vicces feladatokba ágyazva ismerkedhetnek meg a zene és a hangszeres játék alapjaival.

A legkülönfélébb hangszerekkel találkozhatnak, érdekes történeteket hallgathatnak a világ legnagyobb zeneszerzőiről, népi hangszereket készíthetnek, zenés játékokat játszhatnak, dalokat, mondókákat tanulhatnak meg.

De gondoskodunk arról is, hogy a zene mellett a mozgás is megfelelő szerepet kapjon. Programunkból a napi rendszeres sportprogramok és a kirándulás sem marad ki.

nyári élmények óvodásoknak

Ismertesse meg Ön is gyermekét a zene csodálatos élményével

töltse ki a nyarat egy tartalmas programmal!

Mit csinálunk a zenetáborban?

• Megismerkedünk a zene és a hangszeres játék alapjaival
  • Találkozunk a legkülönfélébb hangszerekkel
  • Népi hangszereket készítünk
  • Zenés játékokat játszunk
  • Közösen muzsikálunk
Tudnivalók a nyári zenetáborról
  • A zenei nyári tábor időpontja: 2016. július 18-22.
  • Maximális létszám: 25 fő
  • Jelentkezési határidő: 2016. június 15.
Jelentkezem a zenetáborba